Deodorant je v létě jedna z nejdůležitějších věcí. Jelikož je jich hrozná spousta není jen tak jednoduché si v tom šíleném množství vybrat :-). Člověk honem neví jestli chce deosprej, kuličkový deodorant nebo třeba krémový.

deodoranty Nivea, Dove, Adidas
deodoranty Nivea, Dove, Adidas

Já jsem zastánce spíše deosprejů. Vyhovují mi asi nejvíce, myslím tím aplikaci. Před pár měsíci jsem si koupila v nějaké slevě kuličkový deodorant od Dove natural touch dead sea minerals a po nějaké době používání jsem byla opravdu zklamaná. Vůně byla na tolik jemná, že ani nebyla cítit. Hlavně, co mi vadilo nejvíc bylo to, že nechával na kůži takový nepříjemný bílý film a fleky na tričku. Po zaschnutí byl takový lepkavý a to bylo opravdu velmi nepříjemné. Když to tak celé shrnu vlastně ani neplnil moc funkci deodorantu. Za mě už bohužel nikdy více.

kuličkový deodorant Dove
kuličkový deodorant Dove

Mým loňským favoritem byl Anti-perspirant energy fresh od Nivei . Používala jsem ho celé léto až do podzimu. Hrozně mi vyhovovala vůně i výdrž. Voní opravdu nádherně, tak jemně a čistě. Vůně je sice výrazná, ale ne vlezlá. Vždycky mi stačilo ráno se stříknout a ještě odpoledne jsem ho cítila. Po vypotřebování dvou balení jsem si od něj dala trošku oddych a teď jsem si ho pořídila znovu. Nevím čím to je, ale teď když se s ním nastříkám, tak mi dělá bílé fleky a také se trošku drolí, jako by se srazil. Neumím to vysvětlit :(. Koupila jsem si úplně ten stejný, který jsem měla odzkoušený a patřil mezi moje topky a teď nevím proč mi prostě nevyhovuje. Nevím jestli už jsem jím přehlcená nebo čím to je. Docela mě to zklamalo :(.

deodorant Nivea
deodorant Nivea

Nakonec jsem letos zakotvila u deodorantů Fun sensation perfumed deo od Adidasu. Jeho vůně je natolik výrazná, že někdy není potřeba ani parfém. K pokožce je velmi jemný. I když se oholím a pak se jím přestříkám, tak mě nepálí. Má spíše takové chladivé účinky. Je opravdu hrozně příjemnej. Nedělá žádné žmolky ani fleky. Jsem upřímně zvědavá jestli až ho dopotřebuji a koupím si další balení jestli s ním budu mít stejné problémy jako s Niveou. Cena je vyhovující ve slevě se dá skvěle sehnat zhruba za 60 Kč. Je potřeba ho stříknout málo, takže i dlouho vydrží. Letos je to pro mě určitě číslo jedna.

deodorant Adidas
deodorant Adidas

Jaký deodorant je ten váš nej? Jakým dáváte přednost?

Petra

1 Komentář v Deodoranty – nutnost nejen v létě :-)

  1. Janka Bianka
    6. Prosinec, 2015 v 20:21 (2 roky před)

    Ja uprednostňujem tekuté antiperspiranty, pretože mi robia najmenej fľakov na oblečení, najlepšie sa mi s nimi pracuje no a v lete aj príjemne chladia. U mňa dominuje jednoznačne značka Garnier, avšak tie Neo sa mi zdajú veľmi slabo účinné, používam Invisible 48h alebo 72h variant a s nimi mám potenie fakt pod kontrolou, akože jasné, stane sa, že celý deň nefungujú, ale to ani nechcem, prejavilo by sa to inde a nebolo by to príjemné.
    Bianka

    Odpovědět

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *