Přemýšlela jsem nad tím, jaké jsou moje nejoblíbenější kosmetické výrobky, bez čeho bych se během dne neobešla a došla jsem k závěru, že by to byl oblíbený šampon, řasenka, která mi dodá trochu toho šmrncu a samozřejmě krém na ruce. Nemít krém, nemohla bych vůbec fungovat. Kdykoliv někam odcházím, vždy si ho beru s sebou do kabelky. Nesnáším totiž, když mám ruce suché a šustivé, víte jak to myslím :-).

Začnu tím šamponem… jelikož mi sudičky nepřály do vínku hustou hřívu, musím si vypomoci sama. Často šampony měním. Často proto, protože mi zkrátka nesednou a také proto, protože by se zkrátka střídat měly. Každý šampon obsahuje jiné vitamíny a vyživující látky, proto je dobré je obměňovat, aby vlasy průběžně dostavály to, co potřebují.

Zkoušela jsem i šampóny, které mi doporučovaly kadeřnice a neměla jsem pocit, že by oproti drogérkovým šampónům byly nějaké extra. Jediné co bylo opravdu znatelné, byl vítr v mojí peněžence. Proto jsem se rozhodla zůstat u drogérkových a zbytečně nevymýšlet.

Elseve Fibralogy od L’Oréal Paris jsem si oblíbila hned. Vlasy mívám hodně rozlétané a zacuchané. Klasické vrabčí hnízdo a právě po umytí tímto šamponem vlasy jakoby ztěžknou. Pěkně je zahladí a jdou i pěkně rozčesávat. Mám pocit pevnějších a silnějších vlasů. Používám ho už měsíc a půl spolu se Schwarzkopfem BC Oil řady a oba dva rozhodně doporučuji.

L'Oréal Fibralogy - šampon
L’Oréal Fibralogy – šampon

U řasenek to není jen tak. Přiznám se, že řasenku, která by mě doslova posadila na zadek, jsem si nekoupila už roky. Poslední dobrým úlovek byla řasenka Astor Big & Beautiful BOOM! Dobrá na každodenní nošení, kdy není potřeba dramatického pohledu. Je to taková ta třešnička na dortu pro finální look.

Pěkně mi řasy pročeše a hlavně se nedrolí a nerozmazává. To je asi to nejdůležitější. Není nic horšího, než když řasenka žmolkuje a člověk vypadá jak po dlouhé kalbě :-). No, jestli máte rády přirozený pohled a nelibujete si v pohledu jako mrkací panenka pak je tahle řasenka přesně pro vás…

ASTOR Big&Beautiful BOOM! - řasenka
ASTOR Big&Beautiful BOOM! – řasenka

Krém na ruce stálým polečníkem. Mám ho v kabelce, na nočním stolku, v koupelně, v obýváku… prostě všude. Nemám ráda pocit suchých rukou a proto si je krémuji při každé příležitosti. Proto vám chci představit Avon fresh HYDRATION, který voní krásně po citrónu a okurce. Asi si říkáte, že je to zvláštní kombinace. Ona taky je, ale voní nadpozemsky! :-) Konzistencí je lehčí s mastnějším filmem. Asi i proto výborně hydratuje. Na léto není lepšího kousku :-)…

AVON CARE - hydratační krém
AVON CARE – hydratační krém

Od Avonu mám vyzkoušený i krém z glycerinové řady, který je taky skvělý. Fresh HYDRATION mu šlape na paty :)… Jestli neznáte krémy od Avonu a třeba jste nad nimi váhaly, neváhejte. Krok vedle neuděláte :-).

Napište mi jaká je vaše TOP každodenní kosmetika. Ať už dekorativní, pleťová nebo tělová. Zkrátka ta, bez které nevyjdete z bytu. Jsem zvědavá, kterou značku tu uvidíme nejčastěji :-).

TOP3 - AVON krém, L'Oréal šampon a řasenka ASTOR Big&Beautiful BOOM!
TOP3 – AVON krém, L’Oréal šampon a řasenka ASTOR Big&Beautiful BOOM!

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *