Věřím, že spousta z nás řeší jak bude vypadat v plavkách. Pro mě je to vcelku zapeklitá situace, kterou řeším každý rok :), přesně v tuto dobu… Je sice pravda, že letos jsem začala už trošku dříve a zhruba od března se snažím cvičit doma a od května jsem přesedlala i na fitko. Byla jsem vždycky proti tomu. Nechtělo se mi chodit cvičit mezi lidi, potit se a hlavně mít pocit, že na mě každý kouká… Sama jsem došla k tomu, že jsem tam každému fuk, každý si hledí svého a mě si nikdo nevšímá. Možná i právě proto mě to začalo bavit. Chodím zhruba 2 krát týdně s kamarádkou. Hýbáme se a ještě si pokecáme…

Jestli jste na tom stejně jako já a zarputile se vyhýbáte fitku tak to zkuste. Třeba vás to mile překvapí. Je pravda, že od té doby co cvičím jsem štastnější a cítím se líp. Výsledky jsou vidět sice pomalu, ale přece… :)

Můj tip pro vás… Pořiďte si spalovač tuků. Mně se osvědčil L-Carnitin je to přírodní přípravek, který neobsahuje kofein. Takže jestli jste milovnice kávy tak se nemusíte bát… Dám si ho vždycky před cvičením a můžu říct, že zabírá. Člověk se opravdu potí více a hlavně u toho odbourává tuky a ne cukry. Vyšel mě zhruba na 250 Kč a je tam 60 tobolek… Můžu všem doporučit.

Cvičíte? Používáte nějaký karnitin? Podělte se se mnou v komentářích.

Spalovač tuku - L-Carnitin 500mg (MedPharma)
Spalovač tuku – L-Carnitin 500mg (MedPharma)
Spalovač tuku - L-Carnitin 500mg (MedPharma)
Spalovač tuku – L-Carnitin 500mg (MedPharma)

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *