Trápí vás lámavé nehty a při každém menší nárazu se okamžitě urazí? Mám pro vás záchranu. Určitě jste na tom stejně jako já a chybí vám nějaké vitamíny.

Už delší dobu se snažím nechat si narůst svoje dlouhé nehty. Po určité době mě totiž nadšení z gelových nehtů opustilo. A zatoužila jsem po vlastních nehtíkách. Ze začátku mi pěkně rostly, ale vždycky když dosáhly určit délky začaly se mi postupně lámat. Takto se to opakovalo asi 4 krát :(… Přemýšlela jsem čím to asi může být. Koupila jsem si nějaké výživné laky na nehty, ale bohužel nic nezabíralo.

Po nějaké době jsem se potkala s kamarádkou a došla řeč i na moje lámavé nehty. Pěkně jsem si postěžovala co mě trápí a tiše záviděla nehty kamarádce. Měla nádherně dlouhé a pevné nehty. Po chvíli mi prozradila, že se potýkala s něčím podobným co já. Byla prozíravější a zašla si k doktorovi a ten ji poradil vitamíny. Říkala, že během 14 dní cítila velkou změnu, že nehty byly hned pevnější.

Doufala jsem, že na tom budu stejně jako ona a pro vitamíny jsem hned utíkala. Vitamíny s názvem Calcichew D3, které obsahují vápník a vitamín D stojí okolo 140 Kč za 60 tablet. Jsou žvýkací což je pro mě velké plus nejsem zrovna milovnicí polykaní prášků. Paní lékárnice mi doporučila vybrat celé balení a poté si dát 2 měsíce pauzu a pak si zakoupit další balení.

Od té doby už uběhlo půl roku a můžu s čistým svědomím napsat, že Calcichew je skvělý. Konečně jsem majitelkou dlouhých nehtíků. Jsem opravdu velmi spokojená. Po měsíci jsem začala pociťovat velké změny. Nehty byly pevné a přestaly se mi lámat. Calcichew D3 bych chtěla všem doporučit. Věřím, že s ním budete spokojené stejně jako já. Napište mi jestli sdílíte stejné nadšení… :)

Calcichew D3
Calcichew D3
Calcichew D3
Calcichew D3
Calcichew D3
Calcichew D3

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *