Zhruba před měsícem jsem si pořídila barvu na obočí značky Swiss O-Par. Koupila jsem ji v drogérii DM a stála mě 179 Kč. Cena mě upřímně zarazila hned v obchodě, ale žádná jiná tam nebyla a já ji potřebovala tak jsem si ji přece jen koupila. Nikdy jsem o této značce neslyšela takže jsem vlastně kupovala zajíce v pytli :)…

Doma jsem ji rozbalila a balení obsahovalo aktivační vodičku a gel. Byl tam ještě pár vatových tyčinek a kartáček na nanesení. Hned na první pohled mi bylo jasné, že s tím kartáčkem toho moc nesvedu :(… Nevěděla jsem co mám dělat a v jakém pořadí tak jsem si musela přečíst příbalový leták. Moc přehledné to teda nebylo :(. Pochopila jsem, že si mám nejdříve potřít obočí aktivační vodičkou a počkat pár minutek podle toho jak moc chci obočí tmavé. Já mám obočí tmavé, proto jsem si pořídila černou barvu. Čekala jsem asi 3 minutky a potom jsem si štětečkem nanesla gel. Jakmile se spojil s aktivační vodičkou začal tmavnout. Bylo to dost divné, protože barva byla někde tmavší a někde světlejší. Hlavně místo černé barvy to byl tmavě hnědá :(.. Potom co jsem si ji smyla jsem neviděla vůbec nic. Vůbec bych nepoznala, že jsem si zrovna barvila obočí. Prostě žádný efekt.

Byla jsem dost zklamaná.  Už nikdy si nekoupím nic o čem nemám ponětí jaké to je… Tahle barva na obočí je opravdu hrozná. Už bych si ji v životě nekoupila.

Máte s ní zkušenosti? Napište mi…

Swiss O-Par - barva na obočí (černá)
Swiss O-Par – barva na obočí (černá)

Petra

2 komentáře v Barva na obočí Swiss O-Par – bez efektu

 1. Kateřina
  26. Leden, 2015 v 14:21 (3 roky před)

  Ahoj :) mám hnědou a nemůžu si ji vynachválit, vždy mi to chytne a super je, že se obarví i kůže, což zrovna já potřebuji :)

  Odpovědět
  • Petra
   Petra
   27. Leden, 2015 v 14:30 (3 roky před)

   Sama jsem překvapená tím, že tato barva po většinou všem vyhovuje a chválí si ji. Nevím jestli jsem zrovna nenarazila na nějaký vadný kousek :-).. Budu jí muset dát ještě šanci a koupit ještě jedno balení :-)

   Odpovědět

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *