Ráda bych vyzdvihla internetový obchod, nejen s parfémy, Notino.cz se kterým mám jenom samé dobré zkušenosti. Velmi profesionální jednání, okamžité vyřízení objednávek, rychlá a výborná domluva kdykoliv potřebujete cokoliv řešit.

Čas od času si nechám poslat balíček vzorečků, stejně jako teď, který bych vám chtěla představit. Jsem za to strašně ráda, protože jinak by mne některé značky úplně minuly a to by byla škoda, protože určitě stojí za zmínku.

Vzorky parfémů - září 2013
Vzorky parfémů – září 2013

Začala bych provokativní vůní značky Moschino Toujours Glamour. Od Moschina už pár vůní znám a i tahle bude mezi mými oblíbenými. Je to nádherná vůně a dýchá z ní svěžest. Mám ráda vůně s jasmínem takže mi tento parfém vyhovuje a určitě se stane mým oblíbencem.

Parfémy - Moschino - Toujours Glamour
Parfémy – Moschino – Toujours Glamour

Escada Ocean Lounge je na můj vkus až moc ovocná a přeslazená. Až přespříliš v ní dominují jahody. Tuto vůni bych si asi nevybrala, ale chápu, že příznivci ovocných vůní si ji zamilují.

Parfémy - Escada - Ocean Lounge
Parfémy – Escada – Ocean Lounge

Roberto Cavalli Just Cavalli je hrozně příjemná vůně. Na první přičichnutí mi připomněla pánskou vůni od Huga Bosse No. 6 Bottled, kterou vlastnil můj přítel. Sem tam jsem se s ní voněla i já, protože mi přišla spíše dámská :-). Jsem ráda, že jsem objevila podobnou vůni i v dámském provedení.

Parfémy - Roberto Cavalli - Just Cavalli
Parfémy – Roberto Cavalli – Just Cavalli

Salvatore Ferragamo Incanto Bloom je spíš těžší květinová vůně s citrusovými podtóny vhodná na večer. Stačí ji velmi málo. Voní opravdu výrazně.

Parfémy - Salvatore Ferragamo Incanto Bloom
Parfémy – Salvatore Ferragamo Incanto Bloom

Velmi kořenitá vůně KORS Michael Kors. Skvěle se hodí na podzim i zimu. Myslím, že to bude takový ten držák, který se vás jen tak nepustí. Má příjemné dřevité podtóny společně s květinovými tóny pivoňky. Skvělá pro ty co mají rády opravdu silné vůně.

Parfémy - KORS - Michael Kors
Parfémy – KORS – Michael Kors

Petra

Zanechte zprávu

Vaše emailová adresa nebude zvěřejněna. Povinná pole jsou označena hvězdičkou *

Komentář *