A je to tady :-). Moje 2. Giveaway tohohle skvělého Misshaboxu…

Stačí se stát mým fanouškem na FB a napsat mi pod tenhle článek odpověď na otázku: „Máš radši Ladybox nebo Misshabox a proč?“. Do komentáře připište jméno nebo přezdívku, pod kterou mě na FB sledujete :-) – to abych vás mohla spojit. Výherce dostane celou krabičku, tak neváhejte :-)…

 

Giveaway bude trvat ode dneška 14 dní, takže losování proběhne 17.3. 2015…

Celý Misshabox je nový, nepoužitý (pouze focený) a čeká už jenom na vás :-).

Misshabox - Giveaway
Misshabox – Giveaway

Už se moc těším na vaše komentáře!!!

Giveaway uzavřena… Zítra 19.3. 2015 vyhlásím výherce :) můžete se těšit!!!

Giveaway 2
Giveaway 2

Děkuji všem zúčastněním :)… A Ivet Čapkové moc gratuluji :)!!!

Petra

16 komentářů v 2. Giveaway – skvělý Misshabox

 1. Jana
  3. Březen, 2015 v 13:16 (3 roky před)

  O misshaboxu jsem si u Vás přečetla včera poprvé, tak nějak sleduji kosmetické blogy, ale asi žádný z mých oblíbených o tomhle boxu ještě nepsal. Když bych ho porovnala s ladyboxem, tak asi bych řekla, že misshabox je zajímavější, zaprvé tam nejsou výrobky typu krém od nivei a zubní pasta signal, ale výrobky, o kterých toho člověk ještě moc neslyšel, a za druhé i těch plných balení je tam víc…cena je oproti ladyboxu trošku vyšší, ale myslím, že jednou za čas se nechat překvapit něčím novým neuškodí :-)
  jana janotová

 2. Andrea Lipková
  3. Březen, 2015 v 17:03 (3 roky před)

  Misshabox jsem si ještě nikdy neobjednala, ale produkty mi přijdou zajímavější než v Ladyboxu. Misshabox obsahuje značky, které v ČR nejsou běžně k dostání. Oproti tomu v Ladyboxu se objevuje i běžná kosmetika z drogerie. Výhodou Ladyboxu je ale jeho nižší cena a také to, že krabičku můžu využít i po vybalení kosmetiky :)

 3. Tardis
  3. Březen, 2015 v 19:50 (3 roky před)

  FB: Margareth Wittgenstein.
  Nikdy jsem nezkoušela ani Missha ani Lady box, mám poměrně dost kosmetiky a sbírku doplňuju o věci, na které čtu recenze ( krabice plná překvapení mi dotohos chématu nezapadá). Ale Misshu mám celkem ráda a tu paletku a korektor už teď miluju.

 4. Elis Rokytová
  3. Březen, 2015 v 20:03 (3 roky před)

  Ladybox jsem si objednala poprvé a to únorové předplatné a docela mě to zklamalo – možná tak krabička našla využití :-D, tento box vypadá mnohem plnější, výhodnější a celkově jsou zde zajímavější výrobky, uvažuji že ho vyzkouším také:-)

  FB: Elis Rokytová

 5. Šošana Mickinas
  4. Březen, 2015 v 11:43 (3 roky před)

  Missha box jsem ještě nezkoušela. Z Ladyboxu jsem měla několik krabiček, pár z nich mě zaujalo, pár vůbec. Je mi líto, že jsem prošvihla lednovou krabičku a neobjednala, protože mě prosincová zklamala.. U LB mi trošku vadí to, že jsou tam výrobky z drogerie, co si mohu koupit já sama.. momentálně váhám, jestli to s ním ještě zkusit, nebo najít něco jiného, pro mě lepšího:)

 6. Simona
  4. Březen, 2015 v 18:18 (3 roky před)

  Sleduji na fb: Simona Ka
  S boxi nemám zkušenost vůbec :-)

 7. BB
  4. Březen, 2015 v 18:21 (3 roky před)

  Misshabox se mi obecně líbí víc. Zkoušela jsem oboje, ale poslední ladybox (prosinec) mě docela zklamal, tak teď nemám v plánu nějakou dobu objednat. Zato Misshabox si obecně kvalitu drží.
  Barbora Baláková

 8. Pavlína
  5. Březen, 2015 v 13:02 (3 roky před)

  FB: Pájinka Hlavienková
  Ahoj, za mě vyhrává Misshabox. Znám oba, několikrát jsem objednala. Příjde mi, že ladybox pomalu, ale jistě mele z posledního a pokud něco nezmění, tak kdo ví jak to s nimi dopadne. V misshaboxu sice nemůžeš čekat objevování nových značek, ale v tomto případě to vůbec nevadí, protože tato korejská kosmetika je prostě super a ráda zkouším jejich další produkty :)

 9. Markéta Králová
  5. Březen, 2015 v 13:30 (3 roky před)

  Ještě jsem bohužel nic nevyzkoušela, proto by mě výhra mooooc potěšila. Sleduji jako Markéta Králová. macu@seznam.cz

 10. Martina Peřinová
  6. Březen, 2015 v 3:09 (3 roky před)

  Já v tom nevidím rozdíl. Box jako box jednou se mi líbí ladybox a jeho obsah a podruhé zase missabox.Jinak skvělý blog :)

 11. Netty
  6. Březen, 2015 v 11:09 (3 roky před)

  Bohužel nemám osobní zkušenost, ale co tak koukám u ostatních, Misshabox je mi sympatičtější. Pravděpodobně kvůli produktům, připadají mi takové méně známé a zajímavější, než ty co mívá Ladybox. :)
  Sleduji na FB jako Netty Pleštilová

 12. Jana
  8. Březen, 2015 v 0:24 (3 roky před)

  ahoj, ešte som nemala možnosť vyskúšať nejaký a rada by som vlastnila nejaký :)
  sledujem na fb ako Janka Marcinová

 13. Clairestpink
  11. Březen, 2015 v 21:23 (3 roky před)

  Já nemám zkušenost ani s jedním z těchto boxů, proto bych to chtěla napravit a alespoň jeden z nich vyzkoušet. :)

 14. Sonney
  15. Březen, 2015 v 20:09 (3 roky před)

  Mrzí mě, že jsem Ladybox objevila příliš pozdě a už si ho nestihnu objednat. Oproti Missha boxu měl velkou výhodu – člověk v něm dostal výrobky od víc značek. Na druhou stranu Misshu miluju, takže, kdybych si nemohla dovolit oba, volila bych asi Misshu, prostě srdcovka :-).
  (na fb jsem jako Marie Vysočanová)

 15. Iveta Čapková
  16. Březen, 2015 v 18:01 (3 roky před)

  Ahoj:)
  Ladybox jsem v minulosti objednávala celkem pravidělně a musím podotknout, že ukončení jejich činnosti se dalo nějakou chvíli předpokládat. Poslední edice mě téměř vůbec nezaujaly, až na malé vyjímky určitých produktů. Líbilo se mi, že jsem mohla vyzkoušet více nových značek než je tomu třeba právě u Misshaboxu, kde zkouším věci pouze od této značky. Ale musím říct, že kosmetiku Missha jsem si velice oblíbila, především věci pro péči o pleť. Proto u mě jednoznačně vede Misshabox a potěšilo mě, že jsem sice na poslední chvíli, ale přece:) tuhle giveaway našla.:)
  Facebook: Ivet Čapková

 16. Dagmar Rettigová
  17. Březen, 2015 v 20:34 (3 roky před)

  Velmi se mi líbí Misshabox a je to vlastně jediná krabička, která nám po skončení LB zůstala..